Hakkımızda

Araç Kiralama'da Operasyonel Çözümlemeler !

İster Bireysel , İster Kurumsal , Dilediğiniz Yerde !

Yenilikçi düşünce yapısı , Bütçe dostu fiyat politikası , Alanında uzman personellerimiz ile kusursuz hizmetin tadını çıkarın.  Her yıl binlerce mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın. Yılın  belirli zamanlarında düzenlenen kampanyaları ve tam anlamıyla sigortalı araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Siz de kusursuz hizmetin tadını çıkarmak istiyorsanız online rezervasyon yapabilir yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

<span style=”display: none”> 2002 Yılından günümüze daima inovatif yapısı ile trabzon araç kiralama alanında operasyonel çözümlemeler sağlamaktayız.</span>

Yola Çık... Keyfini Sür !

Küçük Detaylar Büyük Farklar Yaratır. Hayalinizdeki Otomobili En Uygun Fiyatlarla Kiralayın.

16 Yılı Aşkın Hizmet

16 Yılı aşkın hizmet verdiğimiz sektörde , kaliteli hizmetin bulunduğumuz lokasyonlardaki tek adresi olmak gerçekten gurur verici ! %100 Yerli sermaye ile hedeflerimiz doğrultusunda kusursuz hizmet vermeye  devam ediyoruz.

Özel Tur Programları

Özel tur programlarımız ile bölgenin tarihi dokusunu en ince ayrıntısına kadar yaşayacaksınız. Bölge konusunda hakim şoförlerimiz ile özel tur programlarımıza katılabilir , yada sizler için bir program oluşturmamızı talep edebilirsiniz.

Kusursuz Araçlar

Huzur dolu bir yolculuk için konfor ve bakımdan asla taviz vermiyoruz. Kiraya sunduğumuz  tüm araçlarımızın periyodik bakımları tam ve zamanında yetkili servislerde yapılmaktadır. Kira dönüşlerinde gerekli kontroller sağlanıp kiraya sunulmaktadır.

Havalimanı Transfer

Ofislerimizin bulunduğu tüm havalimanları yada şehir merkezlerinden Türkiye’nin dilediğiniz her noktasına son derece güvenli ve konforlu bir şekilde transfer işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyat Politikası

Tüm ofislerimizde haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermenin yanı sıra bünyemizde bulunan tüm araç gruplarımız için en ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca yılın belirli dönemlerinde cazip kampanya seçenekleri sunuyoruz.

Ücretsiz Bebek Koltuğu

Minik misafirlerimizin yolculuklarına keyif katmak açısından kendileri için hazırlanmış koltukları tamamen ücretsiz bir şekilde sunmaktayız. Detaylı bilgi  için ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

OCEAN Şirketler Grubu - VIP Karadeniz - Rent a Car ®
All Right Reserved - Tüm Hakları Saklıdır.