Trabzon Oto Kiralama Fiyatları

 

Trabzon Oto Kiralama

Fiyatları kiralanan aracın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Dizel veya benzinli seçenekleri aynı zamanda otomatik seçenekleri mevcuttur. Müsait park durumuna göre tarafınıza ayırılan arabanız gelecek olduğunuz tarih ve saatte hazır olarak bekletilmektedir. Dünyayı etkisi altına alan salgın dolayısı ile kullanılmakta olan araçlar her kira çıkışı özel solüsyonlar yada ozon gazı ile dezenfekte edilerek tarafınıza sunulmaktadır. Fiyatlandırma konusunda bilgi için araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan bir aracı kolay bir şekilde rezerve ederek adınıza ayırabilirsiniz.
İşlemler Sıralaması şu şekildedir.
Rezervasyon formunuzda yer alan tarih ve saatte havalimanı veya belirtilen noktada aracınız hazır olarak bulundurulur. Karşılama işleminizin akabinde tarafınıza sözleşme yapılır. Sözleşmemiz 2 nüshadan oluşmakta olup bir nüshası tarafınızda kalmaktadır.  Sözleşme süreci yaklaşık olarak 5-6 dakika sürmekte olup sonrasında aracınız teslim edilmektedir.  Herhangi bir  durumda tarafınıza teslim edilen evrak üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan bize yirmi dört saat boyunca kesintisiz ulaşabilmektesiniz. Rahat ve keyifli bir yolculuk yapabilmeniz için düzenli olarak kontroller sağlanmaktadır. Çıkış ve dönüş noktaları aksi belirtilmediyse ofisler olarak dikkate alınmaktadır. 
Kiralanan araç farklı bir lokasyon için telim edilebilmektedir. Fakat alış noktası ve dönüş noktası arasındaki fark drop ücret olarak yansıtılmaktadır. Drop ücretler yapılacak mesafenin kilometre cinsi üzerinden 3 ile çarpılmasıyla ortaya çıkmaktadır. 1000 KM ve üzeri drop ücretler için ofislerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.  Yakıt durumu mevcut konumunda verilip dönüşte aynı konumda teslim alınmaktadır. Kilometre sınırı işlem yapılan gün üzerinden sağlanmaktadır. 1 Hafta için günlük 250 KM sınır bulunmaktadır. 8 Gün ve sonrası için 200 KM 25. gün ve sonrası için günlük 150 KM sınır bulunmakta olup fazladan yapılan ekstra mesafe için 0.80 Kuruş + KDV ile faturalandırılmaktadır.

Trabzon rent a car

kaskolu araçlarımız ile tam anlamıyla güvence altındasınız. Sözleşme işlemi sırasında tarafınıza yönlendirilecek ekstra sigortalar ile dilerseniz işletebilirsiniz. 

 

 


Whatsapp Destek

Murat YILDIZ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?