Trabzon Oto Kiralama

Trabzon oto kiralama , bölge turizm açısından büyük bir önem taşımaktadır. Gerek yaylaları gerekse doğal güzellikleri ile ilgili her yıl binlerce turistin akın akın ziyaret ettiği bir şehirdir. Şehir içerisinde her ne kadar ulaşım sorunu hat safhada olsa da , bir çok kişi araç kiralayarak tatillerine keyif katmaktadırlar. Firmamız her marka ve modele göre değişen fiyat seçenekleri ile 2002 yılından bu güne kadar mutlu müşteri portföyünü her daim üst planda tutmaktadır. Değişen dünya ile ihtiyaçların tatminkar düzeyde olması da önem taşımaktadır. Yapılan yatırımlar genel anlamda ihtiyaçlar neticesinde talep edilen yönde gerçekleştirilmektedir. 

 

Trabzon araç kiralama en ucuz

 

Fiyat listemiz 1 yıllık olarak güncellenmekte olup daima piyasa koşullarındaki en düşük fiyatları sunuyoruz. Bunun için sürekli olarak bir araştırma içerisindeyiz. Mevcut firmaların politikaları , ihtiyaç duyduğu gereksinimler veya sektörde bulunmayan imkanları daima en güzel şekilde yerine getirmekteyiz. Çünkü biliyoruz ki her mutlu misafirimizle her geçen gün daha da çok büyüyen bir aileyiz. 

 

Trabzon oto Kiralama fiyatları

 

Araç grubuna göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik , Orta , Suv , Van ve Lüx grup araç seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Kurumsal anlamda işleyiş göstermekteyiz. Bu nedenden dolayı gerek bireysel olarak gerekse kurumsal olarak kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kurumsal kiralama hizmetlerimiz sıfır kilometre araçlar ile sağlanmakta olup , minimum 2 yıllık bir sözleşme ile belirtilen kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. 

Trabzon 4x4 araç Kiralama

in dağlık bir alanda yer almasından dolayı bir çok misafirimiz suv grubu araç ihtiyacı olduğunu belirtmektedir. Misafirlerimize Dizel Manuel / Otomatik yada Benzin Manuel / Otomatik araç seçeneklerimizle yardımcı olmaktayız. Ayrıca haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde ücretsiz teslimat ve iade alıyoruz. Araç kiralama noktalarımızın tamamı yılın 365 günü hizmet vermektedir. 

 

Trabzon Havalimanı araç kiralama fiyatları

 

Havalimanı yolu ile seyahatlerini tamamlayan misafirlerimiz için uygun fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Gerek web sitemiz gerekse sosyal medya üzerinden yaptığımız kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Araç alış ve iade işlemlerinizde ofislerimizde personellerimiz sizleri bekliyor olacaklardır. Sadece yapmanız gereken web sitemiz üzerinden online rezervasyon kaydı oluşturmanız yada iletişim alanından bizlere ulaşmanızdır. 

Trabzon Havalimanı oto Kiralama

Siz tatilinizi düşünün aracınızı biz düşünelim sloganı ile çıktığımız bu yolda 7/24 hizmetimiz bulunmaktadır. Gerek oto kiralama gerekse bunun yanı sıra havalimanı transfer hizmetimiz mevcuttur. Fiyatlar düzeyinde bütçe dostu rakamlar tarafınzıa sunulmaktadır. Kalitenin asla tesadüf olmadığı bir gerçektir. Güler yüzlü personellerimiz ve işinde uzman şoförlerimiz ile sizin için daima hazırız. 

İster tatil amaçlı isterse iş seyahatleriniz nedeniyle geldiğiniz şehrimizde kaliteli hizmeti uygun fiyatlara kiralamak için rezervasyon yapabilirsiniz. Firmamızdan kiraladığınız araçlar tam anlamıyla kasko altında olup herhangi bir hasar durumunda süpriz bir ücretle karşılaşmak durumunda kalmayacaksınız. Araçlarımız içerisinde cebinize uygun bir seçenek mutlaka bulunmaktadır. Sigara içilmeyen araç taleplerinizi rezervasyon işlemleriniz sırasında ek not olarak belirtirseniz , notunuza istinaden müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. 

Yurt dışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için sezonluk özel indirimler bulunmaktadır. Ocak , Şubat ve Mart ayları itibarı ile erken rezervasyon kampanyalarımız başlamaktadır. Dilediğiniz marka ve model araçlar için iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalarımız sadece yaz dönemine ait olmayıp kış döneminde de aktiftir. Örneğin 7 gün kirala 5 gün öde kampanyamızda dilediğiniz aracı yedi gün kiralayıp sadece beş günlük bir ödeme yapmaktasınız. Bunun gibi bir çok kampanya zaman zaman sunulmaktadır.
Son yıllarda tüm dünya genelinde etkisini gösteren covid salgını tedbirleri kapsamında hem kiralama işlemi öncesi hem de her kiralama dönüşünde araçlarımız ozon ile birlikte dezenfekte edilmekte olup bakteri ve virüsler %99.9 oranında yok edilmektedir. Ozon gazının virüsler üzerindeki etkisi tüm dünya sağlık örgütleri tarafından kabul görmüştür. Sizlerde tatillerinize keyif katmak istiyorsanız hemen rezervasyon yaparak aracınızı ayırtabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Murat YILDIZ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?