Trabzon Filo Kiralama Avantajları

Trabzon Filo Kiralama Avantajları

Araç satın almak günümüzde oldukça zor bir hale geldi. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler, filo oluşturmak istediklerinde çok zorluklar yaşayabiliyor. Öz sermayesi olmayan şirketler bankaların kapısını çalmak istediklerinde yüksek faizlerle karşılaşıyor. Buna alternatif olacak tek bir şey ise araç kiralama işlemidir. Hem küçük hem de büyük şirketler filo oluşturmak için son yıllarda oto kiralama şirketlerinin kapısını çalmaktadır. Bünyelerine türlü türlü bireysel ve ticari araç barındıran bu şirketlerden aylık veya yıllık kiralama yaparak büyük bir yükten kurtulabilirsiniz. Karadeniz bölgesinde bu tarz kiralama hizmetlerini Trabzon Oto Kiralama üzerinden alabilirsiniz. Filo ile araç kirala hizmetinin avantajları;

Trabzon Rent A Car filo konusunda bölgenin en büyük işletmelerinden birisidir. Bünyesinde yer alan ticari ve bireysel araçlarla işletmelere yardımcı olan şirket, operasyon ve sevkiyatların zamanında tamamlanmasını sağlamakta. İşletmelerin filo olarak kiralığı araçlar beraberinde birçok kolaylığı da getirmektedir. Örneğin; kirala süresi boyunca hiçbir şekilde bakım, onarım giderlerine şirketler karışmaz. Bunun yanı sıra kasko, muayene gibi detaylarla uğraşmaz, araçların tüm takip işlemlerini yürütmekle uğraşmazsınız. Tüm takip ve bakım işlemleri oto kiralama şirketleri tarafından yürütülmektedir. Filo ile araç kiralamanın en büyük avantajı ihtiyaca göre istediğiniz zaman araç değiştirebilme özelliğidir. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre plan yaparak istediğiniz zaman diliminde araçların teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Araç kiralama şirketleri şirketler için özel filolar oluşturmaktadır. Filo ile kiralama yapılmak istendiğinde aylık, 6 aylık ve yıllık kiralamalar yapabilirsiniz. Yıllık yapılan kiralama işlemlerinde büyük indirimler uygulandığını görebilirsiniz. İşletmeniz için kurumsal araç kiralama çözümleri sunan bir yer arıyorsanız Trabzon Araç Kiralama ile iletişime geçebilirsiniz. Şirket için özel ekibe sahip olan işletme, şirketlerin ihtiyaçlarını belirleyerek ona göre araç temini yapmaktadır. Şirketinizin öz sermayesini farklı alanda kullanmak istiyor, araç giderlerinizi minimuma çekmek istiyorsanız oto kiralamaya bir şans veriniz. Bu sayede yatırımlarınızı artıracak, daha fazla iş yaparak filonuzun genişlemesini sağlayabilirsiniz. Filo servisi sunan araç kiralama şirketlerinden aynı zamanda bireysel kullanıcılara da aylık, yıllık kiralama hizmeti sunulmaktadır.


Whatsapp Destek

Murat YILDIZ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?