Oto Kiralama Trabzon

Oto Kiralama Trabzon
Çalışma hayatında birçok sorunla karşılaşırız. Bu sorunların başında da şirketinizde çalışanların ulaşım sorunu gelir. Çalışanların servisi, şehir dışından gelen konukların alınması, bırakılması vs. Trabzon rent a car hizmeti tam da bu büyük stresi atlatmanız için ihtiyaçlarınıza göre firmamız tarafından ele alınmıştır. Yenilikçi hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunan firmamız, 200 araç filosuyla en büyük araç şirketlerindendir. Şirketimizi birazcık tanıtacak olursak; 2002 yılında kurulduk. Yaklaşık 20 yıldır sadece müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Her zaman müşterilerimize destek olmak için 7 gün 24 saat iletişim için arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Şirketiniz için kolay fatura hizmetimiz, araçların takibi ve değişen ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz.
Trabzon oto kiralama hizmetimiz bireysel alanda da liderliğini sürdürmektedir. Dünyanın en yeni araçlarını müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız, tatil yapmak, hafta sonları bir yere gitmek ya da ailesiyle eşsiz bir gün geçirmek isteyenler için araç kiralamanın ötesinde bir hizmet sunuyor. Çocuk koltuğu isteyenler için koltuk eklemesi başta olmak üzere özel ihtiyaçlarınızı firmamıza rahatlıkla belirtebilirsiniz. Günlük 250 km kullanım hakkınız olan araçlarımızla sınırlara takılmadan şehir içinde ya da şehir dışında sorunsuzca ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızda kiraladığınız Araçlarımızın tamamı dünya standartlarında güvenliklidir. Tüm araçlarımız belirlenen yasal ölçülerde sigortalıdır ve bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Her bütçeye uygun araçlarımız bulunmaktadır, kiralama öncesi ya da sonrasında sizlere sürpriz ek fiyatlar asla yansıtılmamaktadır.
Şoförlü araç kiralama hizmetimiz de dileyen müşterilerimize uygun fiyatlarla firmamız tarafından sunulmaktadır. Tüm şoförlerimiz, eğitimli olup firmamız tarafından özel testlere tabi tutularak işe alınmaktadır. Hizmetimiz sayesinde, şoförümüz sizi dilediğiniz yerden alır, dilediğiniz yere bırakır. Sizlerde aracınızın konforunda yolculuk yapmış olursunuz. Bu hizmetimiz sayesinde şoförlerimize ek bir ücret ödemezsiniz, sözleşmelerimizde belirtilen fiyatlandırma geçerli olur. Trabzon araç kiralama hizmetimiz, sektördeki diğer firmalardan çok farklıdır. Firmamız, sadece müşterilerin taleplerine cevap vererek, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Her geçen gün büyüyen firmamız, müşterilerinin tavsiyeleriyle ilerleyişini sürdürmektedir. Firmamızın kiralama fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygundur. Sizlerde araç kiralamak, aklınızdaki sorulara cevap bulmak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Murat YILDIZ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?