Kiralama Koşulları

Ücretlere Neler Dahil
Firmamızda bulunan tüm araçlarımızda fiyatlarımıza , rent a car kaskosu , vergiler , sigortalar dahildir.

Kiralama Süreci
Kiralama süreci minimum 1 gün ( 24 saat) olup , saatlik kiralama işlemi yapılmamaktadır.

Kiralayanın Sorumluluğu

Kiralayan , kiraladığı araçla alakalı olarak Türkiye Cumhuriyeti Trafik Yasa ve Kanunlarına uymak zorundadır. Herhangi bir yasa dışı hareket sonucunda (Yanlış park , Hız limitinin aşılması aracın emniyet yetkilileri tarafından çekilmesi vb) araca yazılacak tüm cezalar kiralayanın sorumluluğundadır. Kiralayanın kullandığı ücretli otopark , ücretli otoyol geçişleri (HGS) vb gibi ücretler kendisine aittir.

Ehliyet Ve Yaş Sınırı

Kiralayanın ekonomik grup araçlarda minimum 21 , orta grup araçlarda 25 , üst grup araçlarda 35 yaşını doldurmuş olması ve tüm araç grupları için minimum 2 yıllık ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

Kredi Kartı Zorunluluğu
Firmamızdan kiralanan tüm araç gruplarımız için kredi kartı zorunluluğu , kamu personeli ve yabancı uyruklu müşterilerimz için bulunmamaktadır. Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için depozito alınabilmektedir.

Kaza Durumunda Yapılması Gerekenler

Herhangi bir kaza durumunda müşterilerimizin aracı olay yerinden hareket ettirmemeleri gerekmektedir, Bölgeye trafik ekipleri çağırılıp rapor tutturulması ve ek olarak alkol raporu alınması gerekmektedir. Kaza çift taraflı yada tek taraflı olduğu durumlarda plakalar görünecek şekilde fotoğraflanması gerekmektedir.

OCEAN Şirketler Grubu - VIP Karadeniz - Rent a Car ®
All Right Reserved - Tüm Hakları Saklıdır.